Ілон Маск продав майже 8 млн акцій Tesla за $6,9 млрд. Це пов’язано із судом проти Twitter

Генеральний директор Ілон Маск за останні дні продав 7,9 млн акцій Tesla, отримавши за них близько $6,9 млрд. Про це повідомляється на сайті Комісії США з цінних паперів та бірж (SEC).
CNN вказує, що минулого разу Маск продавав акції Tesla у квітні (9,6 млн акцій на $8,5 млрд), коли планував купити соціальну мережу Twitter.

Потім він відмовився від цього наміру, але Twitter подав до суду, вимагаючи завершити угоду на квітневих умовах.

У повідомленні у SEC не вказуються причини нинішнього продажу акцій Tesla, але Маск у соцмережах підтвердив: йому потрібні гроші на випадок, якщо його змусять купити Twitter.

“У випадку (сподіваюся, малоймовірному), якщо Twitter змусить закрити цю угоду і деякі партнери не з’являться, важливо уникнути екстрених продажів акцій Tesla”, – написав Маск.

Мільярдер планував залучити гроші від 19 різних партнерів для придбання Twitter. Серед них – саудівський принц Аль-Валід ібн Талал ібн Абдул-Азіз Аль Сауд, Qatari Holding, венчурні компанії Sequoia, фонд DFJ, Vy Capital та криптобіржа Binance.

Маск також повідомив, що планує викупити назад частину акцій Tesla, якщо розбереться із Twitter.

Зараз мільярдеру належить 155 млн акцій Tesla та опціон на викуп ще близько 100 млн за пільговою ціною. Разом це понад 20% акцій Tesla.