Фонд держмайна виставив на приватизацію Калуську ТЕЦ за 230 млн. грн.

Фонд державного майна (ФДМУ) виставив на приватизацію майновий комплекс державної Калуської ТЕЦ за стартовою ціною 230,16 млн. грн. Аукціон має відбутися 20 листопада, повідомляє прес-служба ФДМУ.
У повідомленні наголошується, що проектна електрична потужність ТЕЦ  складає 200 МВт. Калуська ТЕЦ входить до Бурштинського енергоострова, який синхронізований з об’єднаною енергосистемою Європи. постачає електроенергію на nbsp; енергоринок України.

Основні активи ТЕЦ знаходяться у м. Калуш на вул. Промислова, 1.  До них відноситься: головний корпус, бункер вугілля, ацетилокиснева генераторна, електромережа, залізнична колія та інше майно держпідприємства.

Згідно з документацією, станом на кінець вересня прострочена кредиторська заборгованість підприємства склала 214,069 млн грн, поточна – 230,38 млн грн, з яких 5,1 млн грн – борги із заробітної плати, податки із зарплати – 1,23 млн грн, інша кредиторська заборгованість – 224,047 млн ​​грн.

При цьому покупець майнового комплексу буде зобов’язаний, зокрема: 

  • зберегти основний вид діяльності підприємства не менше 5 років;
  • погасити борги із заробітної плати та перед бюджетом;
  • погасити прострочену кредиторську заборгованість компанії;
  • < li>не допустити звільнення працівників з ініціативи власника або уповноваженого ним органу не менше 6 місяців.

Калуська ТЕЦ постачає електроенергію на енергоринок України. ТЕЦ є частиною Бурштинського енергоострова. До 2019 року власником ТЕЦ була державна компанія Укрінтеренерго.