Мінфін не зміг відповісти скільки грошей було витрачено на святкування Дня незалежності-2021

У відомстві не надали інформації про виділену суму, пославшись на те, що вони лише координують роботу розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня.
Міністерство фінансів України у відповідь на запит не змогло назвати суму, яку було використано з бюджету на святкування Дня незалежності в 2021 році.

Так, ми попросили у представників відомства повідомити суми грошей, які виділили і витратили з державного та місцевих бюджетів на підготовку до святкування 30-ї річниці незалежності України та урочисті заходи 24 серпня.

У відповідь на цей запит прес-служба Мінфіну підкреслила, що згідно з пунктом 2 розпорядження Кабінету міністрів від 31.05.2021 № 583-р виконання плану по підготовці заходів з підготовки святкування 30-ї річниці незалежності України покладено на міністерства, інші органи центральної влади, обласні державні адміністрації та Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Згідно зі статтею 22 Бюджетного кодексу, зазначили у відомстві, головний розпорядник бюджетних коштів – яким є Мінфін – “здійснює управління бюджетними коштами в межах встановлених йому бюджетних повноважень та оцінку ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію і координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі “.

“З огляду на зазначене, повідомляємо, що надання інформації про спрямування коштів державного бюджету на святкування Дня Незалежності України в 2021 році має здійснюватися відповідальними виконавцями відповідних заходів “, – заявили в Мінфіні.