“На тлі агресивних дій Росії”. Канада надасть Україні $120 млн кредиту

Канада вирішила надати Україні кредит у розмірі 120 мільйонів доларів на тлі прагнень Росії дестабілізувати ситуацію у нашій країні. Про це повідомляє МЗС Канади.
Там заявили, що хочуть підтримати економічну стійкість України та реалізацію реформ управління.

Крім того, Канада також запропонувала надати грант на технічну допомогу у розмірі до 6 мільйонів доларів для підтримки реалізації кредиту. Канадські та українські офіційні особи вже зустрічаються, щоб обговорити можливі умови кредиту та терміни його реалізації, йдеться у повідомленні.

“Пропонована нами підтримка допоможе зміцнити економіку України на тлі агресивних зусиль Росії щодо дестабілізації економічної системи України. Ці агресивні дії продовжують загрожувати миру та безпеці в Європі. Разом зі своїми союзниками Канада закликає Росію до деескалації та вступу до змістовного діалогу”, – заявив МЗС Канади.

Президент Володимир Зеленський подякував Канаді за це рішення.

“Вітаємо рішення Канади виділити $120 мільйонів на підтримку України. Сильна Україна – запорука європейської безпеки. Канада ще раз демонструє справжню відданість духу особливого партнерства між двома країнами”, – написав Зеленський у Twitter.