Маленькому бездомному кошеняті потрібна була термінова допомога, на щастя його помітила жінка з добрим серцем

Вирушаючи на прогулянку в парк, Кармен Уейнберг — засновниця Animal Friends Projects у Флориді — вирішила провідати місцевих котів. Коли вона підійшла до того місця, де сиділи її підопічні, жінка помітила крихітне кошеня…

Малюк нерухомо лежав біля контейнера зі сміттям за будинком. Коли Кармен підійшла, щоб розглянути його, вона побачила, що у крихти запалені очі, та й в цілому, йому потрібна медична допомога.
Знайда виявилася «дівчиськом», яку назвали Лулу. Кармен забрала її з собою, розуміючи, що допомогти потрібно як можна швидше. Покрита блохами, Лулу безпорадно лежала в руках у жінки…

На щастя, незабаром кішечка стала йти на поправку. Якщо спочатку вона була зовсім слабенькою, то незабаром стала жадібно їсти зі шприца, а Кармен стежила, щоб харчування було суворо по годинах.

Допомога була надана вчасно, і дитина, яка ще недавно лежала без руху поруч зі сміттєвою купою, змогла «встати на ноги», почала підростати і набирати вагу. Минув деякий час, і її особистість повністю розкрилася: Лулу перетворилася в бешкетне і грайливе кошеня, яке зміцніло і видужало.

Незабаром Кармен задумалася над тим, щоб прилаштувати дитину в хороші руки, і стала шукати для неї господарів. Як же зраділа жінка, коли дізналася про людей, які хотіли взяти в будинок кошеня. Їм був потрібен друг для їх мурчика по кличці Мохо, і Лулу дуже сподобалася цій родині. Вони знайшли її в Instagram і звернулися до Кармен з проханням про кошеня.

Зрозуміло, жінка була дуже рада, що може віддати Лулу в добрі руки, і незабаром кішечка знайшла свій постійний будинок. Мохо, який став їй не просто другом, а старшим братом, моментально полюбив крихітку. Разом їм веселіше, і тепер вони грають і пустують на пару.

Що ж, можна сміливо сказати, що Лулу дуже пощастило, що в той день її помітила Кармен і змогла врятувати у важкий момент.

Залишається побажати дитині довгого і щасливого життя!