На виставці собак з’ясували, хто найгарніший і найкрасивіший, ця порода ще ніколи не займала перше місце

У США пройшла Національна виставка собак, у якій взяли участь близько двох тисяч собак різних порід і віку. Конкурс проходить уже протягом 18 років, проте з роками інтерес до цієї події тільки посилюється, а кількість конкурсантів невпинно зростає. І, звичайно, перемога у цьому престижному змаганні має особливу вагу серед собачників.

Учасники дуже різні: від новачка азавака по кличці Бахір до звичних оку хаскі. Песики показували членам журі вправність, координацію, уміння виконувати команди і, звичайно ж, блиск шерсті та граціозність із аристократичністю.
За правилами собак ділять на сім категорій: пастуші, гончі, спортивні, не спортивні, тер’єри, той-тер’єри та робочі. Крім усього, судді уважно оглядають кожного конкурсанта, щоб оцінити, наскільки той відповідає своїй породі. Причому оцінці піддаються не тільки зовнішні дані собаки, але навіть і зуби.

Основна увага, як кажуть експерти, приділяється зовнішньому вигляду собаки та темпераменту. Журі також намагається побачити у псів функції, які відповідають їх породі. Здобути перемогу в цьому конкурсі мріє майже кожен собачник із США, але для цього потрібно зробити свого песика майже ідеальним.

Утім, дресувальниці Торі Періс це вдалося. У цьому році її дворічний бульдог на прізвисько Тор офіційно став найкращим (і найкрасивішим) хлопчиком, залишивши позаду всіх конкурентів. До речі, ця порода ніколи не займала перше місце, так що собака жінки ще й увійшла в історію. І, за словами пані, пес сильно старався, щоб не засмучувати господиню.

“Він завжди старається і робить для мене все. Я люблю цю собаку.”

А якщо вам хочеться подивитися відео з конкурсу й оцінити інших пухнастих конкурсантів, то у вас є така можливість. 28 листопада на YouTube-каналі NBC Sports було опубліковано відео з Національної виставки, яке вже подивилися десятки тисяч людей, приєднуйтесь.