Home Гумор Прості правила облаштування затишної кухні

Прості правила облаштування затишної кухні

by admin

Відома фраза “тепло домашнього вогнища” багато в чому стосується кухні. У цій кімнаті панує особлива атмосфера – це найбільш душевний, сімейний куточок. На кухню насамперед забігають діти після школи, чоловік після роботи, а гості збираються для довгих посиденьок. Найграндіозніші плани також у більшості випадків побудовані на кухні, тому не дивно, що кожна господиня хоче додати їй затишку, краси. Щоб досягти бажаного ефекту, не потрібні солідні фінансові витрати, досить просто дотримуватися рекомендацій фахівців, зібраних нижче.

Вибір кухонного гарнітуру

Першою чергою за затишок відповідає палітра кольорів, тому кухонний куточок повинен відповідати обраному стилю для приміщення. Найчастіше дизайнери рекомендують для сімейної кухні використовувати теплі та нейтральні відтінки. Меблі в таких тонах додають приміщенню затишку і водночас налаштовують на приємну трапезу. Теплі кольори радують око, тому ніколи не втрачають своєї актуальності. Безперечною перевагою теплої колірної гами можна вважати те, що до меблів можна вибрати безліч інших аксесуарів та предметів, за допомогою яких досягти утілення оригінальних дизайнерських ідей.

Перед тим, як купити кухню, необхідно оцінити загальну палітру кольорів у приміщенні, перш за все колір стін. Бажано гармонійно поєднувати кольори, не вибираючи ідентичні, оскільки вони можуть злитися воєдино.

Крім краси, кухонний гарнітур повинен мати й високу практичність, тому якщо в будинку є маленькі діти, то краще вибирати меблі темних тонів.

Правила меблювання

Багато в чому те, якою зручною буде кухня, залежить від правильного вибору меблів. Головним елементом інтер’єру є шафа на кухні. Вона відповідає за організацію зберігання всього кухонного начиння. Традиційно верхня шафа відводиться під зберігання легких речей, а нижня — громіздких предметів. Найбільш використовувані речі зберігаються в ящиках під стільницею. Оптимальний варіант — нижня шафа з ящиками, а не полицями. Усі ящики мають бути укомплектовані доводчиками. Найбільш точно відобразити всі побажання допоможе індивідуальне планування меблів, яке дозволяє ще на моменті замовлення гарнітуру взяти до уваги ключові особливості приміщення.

Безумовно, центром усієї уваги у приміщенні є стіл та стільці. Саме це найпопулярніша тема для експериментів у дизайнерів. Для початку потрібно відзначити, що кухонний стіл та стільці повинні бути максимально зручними. За столом повинні легко розміщуватися не тільки члени сім’ї, а й гості. Перед тим як купити стіл на кухню, необхідно оцінити розміри та зіставити їх із габаритами меблів. У кінцевому результаті стіл не повинен захаращувати проходи на кухні, мінімальна відстань між меблями повинна залишатися щонайменше 80 см. Якщо говорити про форму столу, то найпопулярнішими залишаються прямокутні та квадратні, вони підходять для маленьких кухонь та просторих.

При облаштуванні меблями приміщення особливу увагу необхідно приділити такому елементу, як диван на кухню. Оптимальним рішенням для будь-якого варіанта облаштування кухні буде купити диван компактних габаритів. Як правило, на кожній кухні є дефіцит вільного простору, тому придбання диванчика на 2-4 особи буде цілком достатньо, щоб вирішити питання розсадження гостей. Найчастіше встановлюють його в центральній частині, де виглядає він завжди безпрограшно.

При бажанні можна доповнити інтер’єр й іншими видами меблів: барною стійкою, кріслами та ін.



UA.НОВИНИ – молоде незалежне інтернет видання українських новин. У нас в пріоритеті події, що відбулися в Україні. З величезного потоку інформації ми намагаємося вибрати тільки найважливіше, потрібне і цікаве – те, що ви, можливо, не зможете знайти на інших інтернет ресурсах.

Популярно

Новини