Різновиди та область застосування мідних кабелів

Зараз, в час великого електроспоживання, наявний великий асортимент кабельно-провідникової продукції. Серед різних видів кабелів, широко використовуються мідні. Коштує такий кабель дорожче, на відміну від алюмінієвого кабелю, але має інші переваги.

Кабель мідний: переваги

Кабель мідний відноситься до товарів першої необхідності, який використовується для передачі електричної енергії. Робочий елемент виробу – жила, яка виготовлена зі сплавів міді. Деякі види можуть бути покриті бронею або захисним екраном.
Перевагами експлуатації цього виду кабелів є:

  • кабель і провідСтійкість до утворення корозії та тривалий термін використання. У разі встановлення кабелю з мідною
    струмопровідною жилою вдома, то він прослужить до 35 років.
  • Висока токо- і теплопровідність. Втрати під час нагрівання провідника будуть меншими. А властивості кабелю не зміняться, навіть якщо буде відбуватись процес окислення металу.
  • Мінімальний шанс загоряння кабелю. У випадку пожежі, горіння не буде поширюватись, а ізоляційний матеріал виділяє малу кількість газу та диму.
  • Пластичність. Під час встановлення кабель мідний стійкий до деформації при скручуванні або вигині.

Види та область застосування мідних кабелів

Мідні провідники використовуються для перенесення та розподілу електричної енергії в стаціонарних установках – поливних, бетонозмішувальних, приготування робочих розчинів та інших різновидів; в цехах на виробництві; житлових та офісних будівлях, гуртожитках, громадських закладах.

Купити мідний кабель можна різних видів:

  • Контрольний. Використовується для з’єднання електроустановок для прийому та розподіленню електроенергії, електрообладнання.
  • Силовий. Цей вид кабелів використовують для передачі електричної енергії від електростанції до підстанцій, промисловим та комунальним підприємствам, транспортним об’єктам.
  • Побутовий. Може мати кілька або одну мідну жилу. Одножильні використовують для підключення зварювального апарату, багатожильні – для виготовлення перенесень, що працюють на відкритому повітрі.
  • Сигнальний. Використовується для передачі сигналів. Для передачі зв’язку на далеку відстань використовують високочастотні, для менш далекої відстані – низькочастотні.

Де придбати якісну кабельно-провідникову продукцію?

В Інтернет-магазині «DeWATT» наявний широкий асортимент якісних електротоварів. В магазині можна придбати мідний провід за ціною виробника. В продажу є одно- та багатожильні кабелі, телевізійні дроти, гнучкі кабелі та інша кабельно-провідникова продукція.

Окрім кабельно-провідникової продукції в продажу є освітлювальні прилади, електрощітки для приватного будинку, модульне обладнання, розетки, вимикачі світла та інші товари.