В Україні запустили сервіс, де за донат можна замовити напис на снаряді по окупантах

В Україні запустили онлайн-сервіс, де за донат можна замовити напис на снаряді, бомбі або ракеті, яка буде випущена російською армією. Про це повідомив Назар Гулік – засновник IT-компанії Empat, яка займалася розробкою сервісу.
Стартап RevengeFor.com запустили фонд “Повернись живим” та MIL.IN.UA. Основна цільова аудиторія проекту – іноземці, проте вітаються усі охочі. Мінімальний донат – $500, оскільки самі снаряди також недешеві.

“Іншими словами – це метавсесвіт, де пан з Бельгії може в.. по русні ракетою з дивана або бару в селі під Брюсселем”, – каже Гулик.

Як зазначено в правилах сервісу, на снаряді можна писати побажання, пов’язані з кривавими діями Росії та країн-попередниць (СРСР, Російська імперія тощо), повідомлення іншим людям, побажання чи навіть вітання з днем ​​народження або будь-який інший текст.

Серед заборонених опцій – мова ворожнечі проти України чи її союзників та будь-якої спільноти окрім зрадників, прихильників російського світу.

Засновники просять бути уважними: гроші не повертаються. Якщо текст не відповідає правилам, вони перерахують кошти на допомогу ЗСУ, але замовлення не виконають.