Арахамія і Стефанчук проти Разумкова – що говорять “слуги народу” про відставку спікера Ради

Арахамія і Стефанчук публічно розкритикували Разумкова в прямому ефірі .

Скандал в прямому ефірі
В п’ятницю, 17 вересня, глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія перший віце-спікер парламенту Руслан Стефанчук посварилися зі спікером Ради Дмитром Разумковим через законопроект про олігархів в прямому ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” на телеканалі “Україна”.

Однопартійці звинуватили Дмитра Разумкова в багатоходівці, яку нібито організувала група олігархів. Справа в тому, що спікер парламенту подав законопроект про олігархів на розгляд до Венеціанської комісії. Руслан Стефанчук і Давид Арахамія відкрито заявили, що вважають це спеціальним затягуванням процесу. Але Разумков відхрестився від звинувачень колег по партії, назвавши це маніпуляціями.

Як підкреслив Арахамія, Разумков навіть не порадився з думкою монобольшінства.

“Я тільки хочу зробити один акцент: спікера не вибирають, спікера делегують. Монобольшінство делегує спікера Разумкова. Просто це треба завжди пам’ятати” , – додав Арахамія.

Таку заяву глави пропрезидентської фракції багато хто розцінив, як натяк Разумкова про його можливу відставку. Тим більше, чутки про звільнення глави парламенту в кулуарах Ради ходять вже не перший день.