Біткоіни за 100 тис. Доларів? Що буде з курсом криптовалюта – три сценарії

Курс біткоіни почав відновлюватися після чергового обвалу на тлі заяв Ілона Маска . Незважаючи на добове падіння майже на 9%, головна криптовалюта знову наблизилася до позначки в 45 тис. Доларів за коін, і вже видно корекція курсу. При цьому прогнози на кінець 2021 року залишаються такими:
  • песимістичний сценарій – падіння Bitcoin до діапазону 30 тис. За монету;
  • помірно оптимістичний сценарій – зростання Bitcoin до 80 тис. Доларів;
  • оптимістичний сценарій – досягнення діапазону в 100 тис. за монету.

    Зростання біткоіни до 80 тис. Доларів, на його думку, можливий за умови, що ціна протестує 39 тис. Доларів і там активізується набір довгих позицій. Зростання до 100 тис. Доларів може статися при падінні фондового ринку США і політичних конфліктах між Китаєм, ЄС та США.

    Песимістичний сценарій може втілитися в життя в разі низького попиту на Bitcoin через жорсткого регулювання і відвертої його дорожнечу. Крім того, може позначитися зростання попиту на дрібні криптовалюта , так як вони більш доступні для покупки і більш волатильні.

    “Кріпторинок не є інструментом гарантованого отримання прибутку, а криптовалюта не піддаються логічним прогнозам. Тому будь-які оцінки можна сміливо називати здогадкою … Bitcoin цікавий, поки на нього користується попитом у світі і є волатильність. Однак волатильність, а значить і попит великої кількості гравців, є і в альткоінах. тобто торгувати Bitcoin – справа невдячна … Якщо є гроші, які можна віддати як експеримент “авось вийде заробити”, то Bitcoin можна розглядати. Але при цьому потрібно бути готовим, що будь-які інвестиції можуть перетворитися в нуль “, – попередив експерт.