Декілька тисяч доларів: озвучено вартість нової топової відеокарти Nvidia

Nvidia представила 4 січня на виставці споживчої електроніки CES 2022 нову топову відеокарту GeForce RTX 3090 Ti, але не назвала її рекомендовану вартість. Компанія пообіцяла озвучити ціну нової карти в січні, а журналісти з’ясували її заздалегідь, повідомив сайт Tom’s Hardware.
Судячи за цінами швейцарського магазину Top Preise, новий флагман Nvidia поб’є рекорд не лише за швидкістю, а й за ціною — вона може становити $3900-4000 (залежно від версії карти).

На сайті Top Preise опубліковані пропозиції для покупки кількох моделей GeForce RTX 3090 Ti від компанії MSI та їх ціни, при переведенні зі швейцарських франків в американські долари, дорівнюють $3930 або понад 100 тис. грн. Щоправда, йдеться про моделі серії Suprim, а це флагманські моделі MSI. Компанія MSI випускає відеокарти GeForce в серіях Gaming і VENTUS з більш доступними цінами, ніж у Suprim, – як сталося з випуском карти GeForce RTX 3080. Поки не відомо, які саме моделі GeForce RTX 3090 Ti випустить MSI, а якщо серед них будуть Gaming і VENTUS, то вони, ймовірно, будуть трохи доступнішими, ніж флагман Suprim.