Фонд Ріната Ахметова дарує мирне літо дітям Донбасу

Позбутися від жахливих спогадів і отримати яскраві враження – такі наміри учасників проекту “Ринат Ахметов – дітям. Мирне літо”. Уже сьомий рік поспіль Фонд організовує для хлопчиків і дівчаток вкрай важливе оздоровлення.
Як говориться в сюжеті, завдяки проекту в цьому році відпочила і Дарина Скульський. Через обстріли її сім’я була змушена переїхати подалі від будинку. Забути жахливі події дівчинка сподівається під час свого Мирного літа.

Дарина приїжджає в курортний Святогірськ не вперше і щоразу тут збуваються її мрії. Але також у неї є бажання, яке вже сім років залишається нездійсненим.

“Всі війни світу прибрала б. Ну, навіщо вони?” , – говорить дівчинка.

Через бойових дій життя Даші змінилося раптово і назавжди. Їй було чотири роки, коли в Горлівці відкрили вогонь. Сім’я тільки оселилася в новій квартирі.

“Там було чотири кімнати. Буквально ми там близько чотирьох місяців прожили і почалася війна” , – говорить Даша.

Сім’я сподівалася повернутися додому, як тільки цей кошмар закінчиться.

“Ми зрозуміли вже через кілька років, що війна не закінчується” , – поділилася Даша.

Забути жахливі події дівчинка сподівається під час свого Мирного літа. Це проект Фонду Ріната Ахметова, який діє сьомий рік поспіль.

“Я хочу сказати Ринату Ахметову велике спасибі за те, що робить добрі вчинки, він дуже добрий, мені здається, людина” , – підсумувала дівчинка.

У Святогорську для дітей Донбасу працюють десятки секцій. Кожен день – спортивні змагання. Тут є всі умови для справжнього оздоровлення.

“Ми готові допомогти дітям провести це літо круто. Ми запланували безліч заходів всередині табору, всередині загону” , – додав вихователь Олександр Хололовіч.