Глава Пентагону зателефонував міністру оборони Британії після розмови з Шойгу

Пентагон повідомив, що міністр оборони США Ллойд Остін провів розмову з міністром оборони Великобританії Беном Воллесом після того, як “відкинув привід для ескалації” з боку Сергія Шойгу. Про це повідомила прес-служба Пентагону.

Згідно з опублікованими повідомленнями, міністр оборони Росії Сергій Шойгу за своєю ініціативою зв’язався сьогодні з головою Пентагону. У звіті про розмову підкреслено, що Остін “відкинув будь-який привід для російської ескалації” та “підтвердив важливість продовження спілкування на тлі незаконної та невиправданої війни Росії проти України”.
Після цього, як випливає із порядку публікації повідомлень, Остін зателефонував міністру оборони Великобританії Уоллесу. Подробиці розмови не розголошуються, сказано лише, що розмова “стала продовженням обговорення в Пентагоні минулого тижня, яке охоплювало широке коло спільних пріоритетів у галузі оборони та безпеки, включаючи Україну”.

Раніше Міністерство оборони Великобританії випустило заяву про телефонну розмову Уоллеса і Шойгу, в якій наголосило, що попередження Росії про нібито готовність України застосувати “брудну бомбу” позбавлені підстав. Шойгу також дзвонив із тією ж історією міністрам оборони Франції Себастьяну Лекорню та Туреччині Хулусі Акару.