Громадський транспорт в “червоній” зоні продовжить працювати – Шмигаль

Громадський транспорт не зупинятимуть в разі введення “червоної” зони адаптивного карантину. Однак вакцинація від COVID-19 може стати обов’язковою для працівників громадського транспорту. Про це заявив сьогодні на прес-конференції прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
За його словами, обов’язкова вакцинація торкнеться як водіїв, машиністів, так і працівників громадського транспорту, наприклад, кондукторів та контролерів.

“Закривати на даний момент ми не плануємо … Наша мета – захистити людей, не втручаючись в економіку, не вводячи жорсткого локдауна”, зазначив Шмигаль.

Він додав, що адаптивний карантин залишається адаптивним так, як він і був.

“Що стосується транспорту, ми будемо вимагати вакцинації водіїв і працівників. Тут підхід буде для всіх однаковим – колективи повинні бути вакцинованими. В” жовтої “зоні мінімум одна доза, в” червоній “зоні – дві дози вакцини”, – зазначив він.

Пасажири громадського транспорту будуть зобов’язані дотримуватися маскового режиму, дотримуватися соціальної дистанції, не залежно від того, в якій зоні виявилася їх область. Вимагати сертифікат про вакцинацію при вході в метро, ​​тролейбус, трамвай або автобус не будуть.