Навчальний рік розпочнеться за планом: повністю вакциновані вже 29% працівників шкіл

Примусової вакцинації для працівників шкіл поки немає. Також ні діти, ні педагоги не повинні тестуватися на коронавірус.
В Україні на сьогоднішній день повністю вакциновані від коронавируса 29% колективів шкіл (185 тис. Чоловік). Ще 23% (145 тис.) Щеплені однією дозою. Про це в ефірі “Громадського радіо” розповів начальник головного управління Міносвіти Юрій Кононенко.

“Ми починаємо роботу в звичайному режимі: з масочний режимом і дотриманням соціальної дистанції”, – додав він.

Чиновник запевнив, що примусової вакцинації для працівників шкіл немає. Ні діти, ні педагоги не повинні тестуватися на коронавірус.

“Законодавство передбачає, що вакцинація 80% колективу шкіл потрібно для очного навчання, якщо заклад буде в помаранчевій зоні. Якщо цього не буде, то школа перейде на дистанційне навчання”, – пояснив Кононенко.

За даними МОЗ, зараз усі регіони країни знаходяться в зеленій зоні.

Новий навчальний рік в українських школах розпочнеться 1 вересня, він буде складатися з 175 навчальних днів, але повинен завершитися не пізніше 1 липня 2022 року, повідомило Міносвіти.

“Структура і тривалість навчальних року, тижні, дні, занять, форми організації освітнього процесу визначаються педагогічною радою закладу”, – додали в міністерстві.