“Нехай їдуть до Пекіна та Пхеньяна”. Німецькі політики за заборону туристичних віз для росіян

Дедалі більше німецьких політиків висловлюються на підтримку заборони видачі туристичних шенгенських віз для росіян. Про це повідомляють Spiegel та Bild.
Як зазначається, у Німеччині, на противагу позиції канцлера Олафа Шольца, дедалі більше політиків закликають не пускати росіян відпочивати у Європі.

“Туристичні візи для росіян мають бути зупинені. Місцями відпочинку путінської Росії мають бути не Париж і Порту, а Пхеньян та Пекін”, – заявила депутат Бундестагу Андреа Ліндхольц (ХСС).

Вона наголосила: “Федеральний уряд не повинен знову виступати проти наших європейських партнерів: відпускні візи для росіян мають бути зупинені. Йдеться про те, щоб надіслати чіткі сигнали і російському населенню”.

Депутат Європарламенту Денніс Радтке (ХДС) заявив, що для того, щоб зупинити російську агресію, потрібно ввести заборону на туристичні візи для громадян Росії.

“Нестерпно, що росіяни їдуть у відпустку до Європи і витрачають свої гроші так, ніби нічого не сталося”, – сказав він.

Естонія, Польща, Латвія, Фінляндія та Данія наполягають на припиненні видачі віз російським мандрівникам. Рішення має бути ухвалене на рівні ЄС наприкінці серпня.