Першими увійшли до червоної зони. Ситуація з COVID-19 стабілізується у трьох областях – Ляшко

У регіонах, які одними з перших потрапили до червоної зони, стабілізувалася динаміка приросту нових випадків коронавірусу. Йдеться про Херсонську, Запорізьку та Донецьку області. Про це повідомив на нараді уряду міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, передає прес-служба Кабміну.
“Стабілізацію показників відзначили у тих регіонах, які одними з перших увійшли до червоної зони. Зокрема, це Херсонська, Запорізька та Донецька області”, – повідомив Ляшко.

Також він відзначив, що минулого тижня відновили роботу два заводи з виробництва кисню. За рахунок цього до системи киснепостачання включено додатково 140 тонн рідкого кисню. За даними МОЗ, останнім часом значно зросло споживання кисню, тому відомство працює над залученням інших заводів, які готові його постачати.

Профільним міністерствам доручили організувати координацію закупівлі кисневих станцій, уряд надав на це додатково 400 млн грн.

За інформацією МОЗ, за минулий тиждень в Україні виявлено 152 000 нових випадків захворювання на коронавірус. При цьому 93,5% заражених не було вакциновано. За минулий тиждень до лікарні потрапили 34 тисячі українців, 93,2% пацієнтів — не щеплені проти COVID-19.