Світовий банк готує величезний пакет допомоги для України. Його розглянуть у грудні

Міжнародна фінансова корпорація (IFC), що входить до структури Світового банку, готує для України пакет допомоги на $2 млрд. Про це сказала у четвер Ліза Кестнер, голова регіонального представництва IFC в Україні та Молдові.

IFC розраховує одержати половину суми від донорів.

Програму, яка триватиме 18-24 місяців, обговорюватимуть на засіданні ради директорів IFC у грудні, сказала Кестнер на українській інвестиційній конференції у Лондоні.Міжнародна фінансова корпорація входить до групи Світового банку. Одним із найважливіших напрямів діяльності IFC є мобілізація великих обсягів приватного капіталу з метою розвитку, насамперед, у країнах з низьким рівнем доходу, а також у країнах з нестабільністю та конфліктами. Україна є членом IFC із 1993 року.
Виступаючи на цій же дискусії керуючий директор ЄБРР зі Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне сказав, що банк також працює над великим пакетом ліквідності.

“Ми маємо зосередитися на тому, що відбудеться у наступні 12-15 місяців, щоб переконатися, що ми виграємо війну на економічному фронті”, – сказав він.