У Києві наземний громадський транспорт почнуть зупиняти на час повітряної тривоги

Рада оборони Києва вирішила, що під час повітряних тривог наземний громадський транспорт у місті треба зупиняти. Пасажирам доведеться залишати салон та йти до найближчого укриття, йдеться у повідомленні міської адміністрації.
Рішення ухвалили після того, як кілька днів тому Росія вдарила по зупинці громадського транспорту у Миколаєві касетними снарядами. Внаслідок обстрілу загинули п’ятеро людей.

Метро, ​​як і раніше, під час повітряної тривоги не їздитиме наземними ділянками і закриватиме роботу станцій відкритого типу. Під землею потяги ходитимуть.

“За рекомендаціями ДСНС з сьогоднішнього дня місто вводить обов’язкові правила роботи всього громадського транспорту, у тому числі і наземного, під час повітряної тривоги. Згідно з рішенням Ради оборони міста Києва, КП “Київпастранс” та керівники приватних компаній, що надають послуги з перевезення пасажирів, час повітряної тривоги мають зупиняти рух транспорту, обравши безпечне місце відповідно до Правил дорожнього руху, та забезпечити для пасажирів можливість залишити салон. Після цього пасажири мають пройти до найближчого укриття”, – сказав перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Карта укриттів розміщена на офіційному порталі міста Києва та в мобільному додатку Київ Цифрової.