У Тбілісі розпочався суд над Саакашвілі. У місті сутички та затримання

Судовий процес над екс-президентом Грузії Міхеїлом Саакашвілі розпочався в Тбілісі при великому скупченні його прихильників, яких поліція не пускає у двір суду, повідомляє Ехо Кавказу.
Мітингувальники зібралися біля входу до Тбіліського міського суду з прапорами Грузії та України і вигукували “Миша! Мишко!”. Окремі учасники протесту залізли на вхідний павільйон. Як повідомляють ЗМІ, поліцейські безрезультатно просили їх спуститись.

Після цього почалася сутичка і поліцейські застосували перцевий спрей. Декільком демонстрантам знадобилася медична допомога.

Як повідомляється, учасники акції, що перекрили автомобільний рух біля суду, відмовилися підкоритися вимогам поліції. Після цього поліція почала затримувати протестувальників. Зокрема, був затриманий колишній мер Тбілісі Гігі Угулава.

Сьогоднішні судові слухання присвячені справі про розгін мітингу 7 листопада 2007 року та розгром офісу телекомпанії “Імеді”.

Як сказано у Facebook політика, на початку судових слухань Саакашвілі заявив, що “не визнає цю прокуратуру та судову систему”, і що в суді він “не за тим, щоб брати участь у заздалегідь розписаній комедії”.