“Українці – наш народ, наша територія”. Кадиров захотів забрати Україну до Чечні

Голова Чечні Рамзан Кадиров заявив, що “давно вирішив би питання України”, і якби йому доручили в Кремлі – “приєднав би її до Чечні” або “забрав би в Росію”. Про це Кадиров заявив під час прес-конференції, яку транслювало чеченське телебачення.
“Українське проблемне питання – це навіть не рівень президента країни. Це мій рівень. Якби мені доручили, я б давно вирішив це питання. Або приєднав би до Чеченської республіки Україну, або давно забрав би, вирішив би питання там”, – заявив Кадиров.

Він додав, що “все-таки є державні нормативні правові домовленості”, які не дозволяють ухвалювати такі рішення.

“Але моя глибока переконана думка, що якщо пан Зеленський і його команда будуть так поводитися, то Україну повинні давно приєднати до нашої країни. Українці – це наш народ, це наша територія”, – висловився Кадиров.

Він розповів, що після окупації Росією Криму говорив, що “треба забрати Київ”, бо інакше, вважає Кадиров, західні країни розмістять в Україні свої військові бази і “диктуватимуть умови” Росії.

“Я впевнений, наш президент цього не дозволить. А ми, піхота, готові виїхати і виконати наказ, абсолютно без проблем”, – заявив Кадиров.