В Україні запустили тури до місць битв

Заробити на туристах, які бажають «щекотати нерви» найсильнішим екстримом, наважився український туроператор. Продати досвід того, «як це жити у розпал битв», вирішила місцева онлайн-платформа Visit Ukraine Today.
«Вирушайте в подорож до дивовижної України прямо зараз», — буквально заявляє сайт компанії. Подорожувати на передову туристам, на щастя, запропонувати не здогадалися — проте в асортименті згадуються «одноденні екскурсії хоробрими містами», хоч би що це означало.

Компанія запевняє, що інтерес високий — принаймні теоретично. Вона заявляє, що її веб-сайт, який пропонує інформацію про безпечну подорож до України та України, отримує по 1.5 мільйона відвідувань на місяць, що на 50% більше, ніж до спецоперації. Також туроператор запевняє, що за місяць існування цих екскурсій було продано близько 150 турів.

При цьому як іноземних туристів передбачається убезпечити від реальних ризиків, компанія не уточнює. Як коментують далекі від процесу єгипетські ЗМІ, які опублікували цю новину, така небезпечна екзотика опиниться в списку переваг дуже мало небагатьох…