В Житомирі за програмою “Велике будівництво” завершують реконструкцію обласної лікарні

В Житомирській обласній клінічній лікарні ім. Гербачевського завершують реконструкцію відділень, що надають післяопераційну допомогу пацієнтам. Роботи завершені на 98%, повідомляє голова Житомирської обласної адміністрації Віталій Бунечко.
“Підрядною організацією відремонтовано більшість медичних приміщень, проведені інженерні мережі і встановлена ​​сантехніка. На даний момент завершуються дрібні оздоблювальні роботи”, – каже голова ОДА.

Реконструкція проходила в рамках програми президента Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Завдяки цьому були повністю оновлені відділення анестезіології та інтенсивної терапії для післяопераційних хворих, а також відділення неврології з нейрореанімацію.

Саме ці відділення приймають пацієнтів зі стаціонару і приймального відділення. Тут також лікують найтяжчих хворих різних профілів, які потребують інтенсивної терапії та спостереженні.

Всього в Житомирській області протягом року ведуть реконструкцію в трьох медичних установах, які по завершенню ремонтних робіт отримають нове сучасне медичне обладнання. Це дасть можливість надавати кращу діагностику, лікування і рятувати життя.

Нагадаємо, координатор програми президента Володимира Зеленського “Велике будівництво”, заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко інформував, що протягом 2021 року буде відремонтовано і оснащено новою технікою 177 приймальних відділень в лікарнях по всій країні.