Зеленський доручив вищому військовому керівництву розробити план деокупації півдня – Рєзніков

Міністр оборони Олексій Резніков сказав, що президент Володимир Зеленський наказав військовослужбовцям відбити тимчасово окуповані прибережні райони на півдні країни. Для цього Генштабу потрібно розробити відповідні плани, сказав Резніков в інтерв’ю The Sunday Times.
“У своєму першому інтерв’ю британській газеті з моменту початку вторгнення Олексій Резніков сказав, що президент Зеленський наказав військовим України відбити окуповані прибережні райони, які мають життєво важливе значення для економіки країни”, – йдеться у публікації.

За словами міністра, Україна накопичує мільйонну бойову силу, оснащену західною зброєю, щоб відвоювати свою південну територію.

Рєзніков підкреслив, що Зеленський доручив вищому військовому командуванню розробити відповідні плани, після чого Генштаб повідомляє, що необхідно для їх реалізації.

“Ми розуміємо, що політично це дуже необхідно для нашої країни. Президент доручив вищому військовому керівництву розробити плани. Після цього Генштаб робить домашнє завдання та каже, що для досягнення цієї мети нам потрібне а, б і в. Це моя робота. Я пишу листи колегам у країнах-партнерах, генерали говорять про те, навіщо нам таке озброєння, а потім ми отримуємо політичні рішення”, – сказав Резніков.

В інтерв’ю він також сказав, що задоволений підтримкою, яку Україна отримує від партнерів по НАТО, але не темпами постачання.

“Нам потрібно більше і швидко, щоб врятувати життя наших солдатів. Щодня, коли чекаємо на гаубиці, ми можемо втратити сотню солдатів”, – сказав міністр.