Купити все для дитини за 15 хвилин: лайфхак для столичних батьків

На перший погляд здається, що у столичних батьків взагалі не має проблем із купівлею дитячих речей. Жителі маленьких міст заздрять шопінг-можливостям киян: величезному вибору дитячих товарів, придбанню найсвіжіших новинок та звісно розпродажам. Проте, чи так усе безпроблемно, як ми це собі змальовуємо?
9 з 10 киян виділяють окремий день для закупів. Найчастіше це один з вихідних. Тож, замість того, щоб законно відпочити, середньостатистична столична родина сідає у авто (або на метро) і гайда підкорювати великі й маленькі магазини. Звісно, не обходиться без звичайних для Києва заторів та метушні. Дитячий шопінг і без того заняття стомлююче, а столичний дитячий шопінг ще й стресовий та максимально виснажливий.

Ось у чому полягає секрет успіху інтернет-магазинів. Хто ж захоче витрачати свій вихідний день на закупи, коли можна все зробити за 15 хвилин. Тим більше, що всі дитячі товари можна купити в одному місці, наприклад, на першому в Україна маркетплейсі дитячих товарів IpopoKids.ua.

Особливістю Айпопокідс є те, що це майданчик для багатьох інтернет-магазинів. Він, як величезний шопінг-мол, у якому тільки дитячі товари. Близько 500 000 товарів для ваших малюків – вражає, чи не так?

Як же розібратися у цьому різноманітті? Дуже просто. Усі товари на IpopoKiDS розділені за віком та статтю дитини. Можна, звісно, почати шукати товар за назвою або переглянути усе, що пропонують продавці у тій чи іншій категорії.

Тож, давайте спробуємо пошукати щось цікавеньке серед товарів для дівчат. Переходимо до відповідного розділу і сайт одразу пропонує нам визначитися, на який вік ми підшукуємо товари. Натискаємо на вік і отримуємо безліч категорій, які на сайті визначають відділи магазина. Тут знаходиться усе для гігієни і догляду, а тут – іграшки. Кожен наступний розділ далі й далі поділяється на підрозділи так, щоб ви змогли знайти саме те, що шукаєте. А ось і гіроскутер, як раз для дівчинки із малиновими смужками.

Приблизно так само організовано роботу підрозділу товари для хлопчиків. Спочатку обираємо вік, а потім розділ: чи то товари для школи, чи то спортивне приладдя. Завдяки такому підходу до структури магазину майже неможливо заблукати.

Серед переваг маркетплейсу не можна не назвати й можливість вибрати продавця із найнижчою ціною. Наприклад, шукаєте ви шкільний рюкзак. На Айпопокідс є кілька магазинів, які пропонують ідентичні або дуже схожі товари. Тож ви просто дивитесь, який з цих магазинів запропонує найнижчу ціну на рюкзак і купуєте там. А ще, на маркетплейсі IpopoKiDS зібрані усі акції та знижки від продавців, тож тепер вигідний шопінг доступний усім!

Майже не забули про новинки. На маркетплейсі Айпопокідс слідкують за світовими трендами, тож чи не найпершими починають продавати в Україні усі най-найостанніші новинки іграшкового світу: Nerf, Hot Wheels, Lego, L.O.L. та багато-багато іншого.

На останок хочеться додати, що усі найкращі інтернет-магазини: «Антошка», «Pampick» та решта уже розмістили всі свої товари на Айпопокідс. Тож навіщо витрачати зайві гроші та такий безцінний час на блукання між відділів дитячих магазинів, якщо для своєї дитини можна купити все в одному місці, витративши усього лише 15 хвилин. А заощаджений час проведіть у колі родини: на прогулянці, у кіно чи за грою у монополію. Згодні?

 

ИНТЕРЕСНО


Вам понравиться