Данилов про стягування військ РФ: Намагаються загострити ситуацію перед майбутніми переговорами

Росія намагається максимально загострити ситуацію з безпекою для підвищення ставок на майбутніх переговорах і тому стягує свої війська біля кордонів України. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов під час зустрічі з делегацією Сенату США.
Сторони обговорили поточну ситуацію в Україні та світі, особливу увагу приділивши питанню скупчення військ РФ на українському кордоні.

“Стягуючи війська до українського кордону, Росія намагається максимально загострити ситуацію з безпекою в регіоні для підняття ставок за столом майбутніх переговорів”, – сказав секретар РНБО.

На думку Данилова, нещодавні дії Росії, зокрема, публікація міністром закордонних справ РФ чутливих дипломатичних документів у ЗМІ, випробування новітніх систем протиракетної оборони на власних супутниках говорять про те, що “жодних правил для них вже не існує”.

Секретар РНБО запевнив, що Україна не допустить повторення ситуації 2014 року та зможе дати адекватну відповідь агресору.

Як він підкреслив, російське керівництво розуміє лише мову сили, тому для України важлива підтримка справжніх партнерів, серед яких насамперед США, Канада та Велика Британія.