Голова Луганської області – мешканцям: Виїжджайте! Це може бути останній шанс врятувати вас

Голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай умовляє мешканців фронтової зони, де розгортається битва за Донбас, тимчасово виїхати у безпечніше місце. Чим менше залишиться цивільних на лінії фронту, тим швидше Сили оборони розправляться з російськими окупантами, пише він у Facebook.
Керівник області обурюється відповідями деяких місцевих жителів на кшталт “пересидимо” – причому у дворі в Лисичанську, куди нещодавно прилетіла російська “Точка-У”.

“Що пересидімо? Килимове бомбардування? Діти зможуть впоратися психологічно з тим, що зможуть побачити? Це впертість? Це безвідповідальність? Ви готові добровільно загинути? Жодної розбірливої ​​відповіді не почув”, – нарікав він.

Гайдай прогнозує, що наступний тиждень “може бути важким”.

“Може бути останньою, коли у нас ще є шанс вас врятувати. Наступ [росіян]. Як це станеться? Напевно, по-фашистськи традиційно вранці, коли ви розплющите очі в бомбосховищі від жахливого гуркоту”, – написав він. /p>

За його словами, українцям слід знати, що “ЗСУ готові зустріти росіян, причому так, що “гості” швидко захочуть побігти додому”.

“Українська “гостина” не знає кордонів, – зі смайликом додав він. – Як швидко впораються з розквітом наші захисники, залежить і від вас. Залишитися живими – єдине, що від вас вимагається”.