Готують “списки на виліт”. Слуга народу почне відкликати місцевих депутатів із лютого

Партія Слуга народу у лютому 2022-го має намір почати відкликати деяких місцевих депутатів за процедурою імперативного мандату. Наразі обласні організації готують “списки на виліт”, заявила в інтерв’ю Інтерфакс-Україна глава партії Олена Шуляк.
За її словами, СН обов’язково застосовуватиме імперативний мандат до місцевих депутатів 2022-го. Наразі обласні осередки готують списки депутатів, рішення щодо яких прийматиме Нацрада громад – один із керівних органів Слуги народу.

Дедлайн для підготовки списків встановлений до кінця цього року, щоб уже в січні-лютому приймати рішення щодо них, зазначила Шуляк.

“Думаю, вже на початку лютого будуть відповідні рішення, тому що вони прийматимуться обласними організаціями та затверджуватимуться на рівні керівництва партії. Є певна юридична процедура, але для повного розуміння ситуації на місцях обласні організації та отримали завдання підготувати список осіб, які стануть кандидатами на виліт”, – пояснила вона.

Загалом Шуляк позитивно оцінює такий механізм для відкликання місцевих депутатів. Проте вона шкодує, що він не поширюється на депутатів Верховної Ради.