Навальний насмішив суд анекдотом про презерватив: “Кращий стендап комік в Росії”

Мережа повеселили жарти російського опозиціонера Олексія Навального, якими той поділився прямо під час суду у справі ветерана Гната Артеменко.
Про це повідомили в телеграм-каналі База.

“Ваш експерт сказала, що немає поширення відомостей, там оцінне думка, так чому ми все ще тут? Кожен другий документ підроблений. Я вимагаю призначення експертизи почерку. Ви в нахабну постійно діставали нові документи. Я був в захопленні, коли в минулого разу прокурор дістала з ранку чисто юридичною мовою написана заява від Артеменко. Я сьогодні отримав від ФСВП листи, там в одному був анекдот: “Людина засовує руку в кишеню, мацає, думає там презерватив, а немає – пакетик чаю. Наскільки ж я нудний чоловік “. Ну так от наш прокурор не нудний чоловік: вічно щось цікаве дістає з кишень.

Це сімейство постійно торгує дідом. Онук ветерана – це вже окреме звання і дивитися на це огидно.

Я вже майже місяць сиджу і така вийшла штука: у мене в камері немає солі і я замовляю в кіоску, а її не везуть. Дружину прошу, вона замовляє – але не везуть. Причому вона замовляє огірки, їх ось привозять. Але ось позавчора відкривається віконечко і мені передають 3кг солі. Тепер у мене в камері огірки і сіль. Чи не знаєте ви, ваша честь, як засолити огірки? “, – пожартував опозиціонер.