Незалежність і свобода завжди потребують захисту і в боротьбі за них – Яценюк

Прем’єр-міністр в 2014-2016 роках, лідер партії “Народний фронт” Арсеній Яценюк зазначає, що Україна повинна продовжувати боротьбу за свою свободу і незалежність, адже має сусіда, який зазіхає на них.
“Начебто слова” незалежність “і” свобода “стали буденними. І це добре, що вони стали буденними. Це означає, що ми незалежні, ми вільні. Але ці слова завжди мають потребу в захисті і в боротьбі за них . Це та даність, яка дається, але яка дуже швидко забирається. всі люди народжені рівними, і всі люди народжені вільними. але ми повинні усвідомлювати, що завжди хтось є, хто зазіхатиме на нашу особисту свободу “, – сказав Арсеній Яценюк на спеціальному заході “Обнова-фесту” – “Вільному університеті”, який проходить в Чернівцях.

“Завжди є якась держава, яка буде зазіхати на незалежність нашої України. Це держава відомо. Історія, столітня історія нічого не змінила. І для того, щоб ми були вільні і незалежні, ми повинні боротися. Боротися так, як Україна повстала за свою свободу в 2013 і 2014 роках. вона повстала, і вона завоювала. і вона бореться до сьогоднішнього дня “, – додав лідер” Народного фронту “.