Попереду — Чорнобаївка та Херсон. Росіяни могли майже повністю покинути Кисельівку – ISW

Російські окупанти могли майже повністю залишити передові позиції у Киселівці на північний захід від Херсона. Про це повідомили у зведенні Інституту вивчення війни (ISW).
Аналітики зазначають, що контрнаступ Збройних Сил України на південному напрямку продовжує чинити “значний” вплив на бойовий дух та військовий потенціал Росії у Херсонській області.

На супутникових знімках російських передових позицій у Киселівці, розташованій за 15 км на північний захід від Херсона, можна побачити, що вся техніка окупантів, крім чотирьох бойових машин, відійшла від колишніх позицій, що узгоджується зі чутками про те, що терористи ДНР залишили селище і відійшли до Дніпра.

Інститут заявляє, що Киселівка є важливим населеним пунктом з оперативного погляду для російських військ навколо Херсона, оскільки це останнє селище як на трасі Миколаїв—Херсон, так і на залізничній лінії між нинішніми позиціями ЗСУ та Чорнобаївкою.

Очевидне виведення російських військ із цієї позиції може поставити під загрозу здатність противника захищати північно-західну околицю міста Херсон і припускає, що окупанти в цьому районі відчувають безпосередню загрозу своїм позиціям, констатували у повідомленні.