Путін поскаржився, що Україна не передала Росії закордонні активи СРСР

Президент Росії Володимир Путін поскаржився, що Україна досі не передала Росії закордонну власність СРСР, що нібито мала зробити в обмін на погашення Росією її зовнішнього боргу. Про це він сказав у фільмі “Росія. Найновіша історія”, передає російський Інтерфакс.
“У 1993 році ми взяли на себе зобов’язання погасити всі борги колишнього Радянського Союзу, за всі колишні союзні республіки в розрахунку на те, що нам ці республіки передадуть зарубіжні активи колишнього Радянського Союзу. Довги ми за всіх погасили, але далеко не всі виконали це зобов’язання про передачу нам закордонних активів. Наприклад, Україна цього досі не зробила”, – заявив Путін.

Він також поскаржився, що у певних країнах у відповідь на претензії РФ на чужі закордонні активи росіянам казали самим розбиратися із цією проблемою.

“У деяких країнах, де ми говорили про те, що ми виплатили борги за такі держави і нам належать їхні активи закордонні, нам говорили: “Це ваша проблема. Ви йдіть і домовляйтесь із цими республіками, щоб вони не претендували на ці активи”, – сказав Путін.