Росія думає над “включенням” захоплених територій до складу окупованого Криму – ГУР

Росія розглядає можливість анексії тимчасово зайнятих її військами південних територій України до складу окупованого Криму. Про це  повідомляє Головне управління розвідки.
“РФ розглядає можливість “включення” захоплених територій півдня України до складу тимчасово окупованого Криму та подальшої інтеграції їх у російський економічний простір”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що про розробку такого плану з терміном як мінімум до 2030 року заявив один із представників окупантів у Криму Олег Крючков.

Одночасно з цим окупанти намагаються переконати мешканців тимчасово зайнятих територій у повному встановленні свого контролю. 1 травня колаборант Андрій Клочко підняв прапор РФ у Генічеську. “Щоправда, городяни проігнорували рашистське “свято””, – пишуть у ГУР.

У розвідці також повідомляють, що низка підприємств Ростовської області отримали замовлення на виготовлення печаток та штампів для окупантів у Маріуполі. На печатках є написи “Росія, республіка Донбас, Маріуполь, військово-цивільна адміністрація”. Окупанти анонсували, що у червні подібні печатки робитимуть і для тимчасово зайнятого Херсона.

За даними розвідки, зараз у Маріуполі окупанти проводять “велике прибирання” – шукають і знищують тіла вбитих, у місті з 15 квітня працюють три мобільні крематорії.

Також у ГУР повідомляють, що серед російських військових поширюється інформація, що термін “так званої спеціальної військової операції” (широкомасштабного вторгнення РФ в Україну, – ред.) визначено до вересня 2022 року.