Стефанчук про нову концепцію Ради та версію її сайту “для інвесторів”: Це не закритий клуб

У Верховній Раді обговорюють та впроваджують концепцію відкритості парламенту. Про це повідомив речник Ради Руслан Стефанчук, передає прес-служба ВР.
За словами Стефанчука, важливою складовою нової концепції Верховної Ради є її міжнародна відкритість.

“Це має бути не закритий клуб, а відкритий законодавчий орган, де приймаються найважливіші рішення. Однією зі складових такої відкритості є зовнішня міжнародна відкритість”, – розповів голова Ради.

Він зазначив, що у 2022 році на сайті парламенту з’явиться 181 автентично перекладений законодавчий акт англійською мовою.

“Це ті законодавчі акти, які необхідні для наших інвесторів”, – пояснив Стефанчук.

Спікер ВР зазначив, що на порядку денному та питання технологічного оновлення зали Верховної Ради, оскільки зараз там встановлені комп’ютери 2002 року.

За його словами, у новому році парламент може повернутися до питання запровадження дистанційного голосування.

“Зараз продовжуємо роботу над цим законопроектом, адже зараз немає варіанта, щоб у разі небезпеки (пандемії, агресії РФ) негайно зібратися та ухвалити важливе для держави рішення”, – сказав Стефанчук.

Голова парламенту розповів, що триває розробка програми “Рада” для смартфонів, а також планується створити дослідно-аналітичну службу, щоб усі законопроекти, що потрапляють до Верховної Ради, були максимально якісними.