Суд ухвалив вирок ще двом російським окупантам: отримали по 11,5 років в’язниці

Ще два російські окупанти отримали тюремний термін в Україні. Військовослужбовці ЗС РФ Олександра Бобикина та Олександра Іванова засуджено до одинадцяти з половиною років в’язниці, повідомляє Суспільне.
Сьогодні, 31 травня, Котелівський райсуд Полтавської області ухвалив вирок російським військовим Бобикину та Іванову. Їм призначили по 11 років та 6 місяців позбавлення волі.

Бобікін та Іванов звинувачуються у порушенні законів та звичаїв війни. Обидва свою провину визнали. Прокуратура просила призначити обвинуваченим покарання у вигляді 12 років позбавлення волі, але їхні захисники клопотали зменшити термін.

Військові РФ ховалися в Харківській області після того, як колону їхньої техніки розбили ЗСУ. Обидва здалися українській армії. Бобикін – солдат, водій бойової машини “Град”, Іванов – єфрейтор, навідник “Града”. За даними слідства, обвинувачені обстрілювали селище Козача Лопань та місто Дергачі у Харківській області, результатом чого стало руйнування житлових будинків та інфраструктури.