У Білорусі пригрозили Україні “вкрай жорсткими” діями за порушення кордону

У Білорусі загрожують Україні “вкрай жорсткими діями” у разі “нових порушень” кордону. Про це заявив представник Мозирського прикордонного загону Сергій Павлов, відео опублікувала телекомпанія Мир у Telegram.
Він заявив, що 4 грудня Мозирський прикордонний загін “зафіксував порушення повітряного простору” Білорусі. За його словами, український військовий вертоліт Мі-8 нібито перетнув кордон і залетів на територію Білорусі. Цю інформацію вже спростовували у Держприкордонслужбі України – навчання із залученням авіації дійсно проводяться, але повітряний простір ніхто не порушував.

Білоруські прикордонники тим часом продовжують стояти на своєму.

“При виникненні надалі випадків порушення державного кордону білоруські прикордонники діятимуть дуже жорстко”, – заявив Павлов.

Також у прес-службі Міноборони Білорусі сьогодні повідомили, що військовому аташе при посольстві України вручили ноту протесту через нібито порушення повітряного простору. У відомстві також заявили про можливу “загрозу безпеки на південному напрямі” у зв’язку з українськими навчаннями Збройних сил (в них також беруть участь прикордонники, Нацгвардія, поліція, міграційники, СБУ, – ред.), які Україна, у свою чергу, проводить&nbsp ;через загрозу міграційної кризи, штучно організованої білоруським диктатором Олександром Лукашенком на кордоні Польщі.