Вибори мера Харкова. Суд відмовив ОПОРА у трьох позовах про перерахунок голосів

Окружний адмінсуд Харкова відмовив мережі ОПОРА у задоволенні позовних вимог щодо виявлених розбіжностей у протоколах дільничних виборчкомів та районної ТВК. Про це повідомляється на сайті мережі ОПОРА.
Суд встановив, що дані про підсумки голосування у протоколах дільничних виборчих комісій та районних ТВК справді мають розбіжності, проте встановлення фактів фальсифікацій не входить до компетенції адмінсуду.

ОПОРА заявила, що має намір оскаржити всі рішення в апеляційному суді.

У суботу, 6 листопада, представники ОПОРИ на суді повідомили, що їхні спостерігачі були на 19 дільницях Новобаварського району, де після завершення підрахунку голосів отримали копії протоколів ДВК. На дев’яти із цих дільниць результати виборів відрізнялися від зазначених у протоколі ТВК. Проте суд відмовив ОПОРІ у позові.

Сьогодні, 7 листопада, суд відмовив ОПОРЄ у позові до Холодногірської ТВК, де спостерігачі виявили розбіжності у протоколах 30 виборчих дільниць. Також суд відмовив в аналогічному позові по Основ’янській ТВК. Там представник дільничної комісії нібито нарахував зайві 70 голосів на користь кандидата Ігоря Терехова.