Зеленський назвав нову зброю Росії проти України

Президент Володимир Зеленський раніше був шокований відмовою США від санкцій проти російського газопроводу, а тепер продовжує доводити європейцям, що “Північний потік – 2” – це зброя Росії проти України і Європи. Про це він сказав на форумі “Україна 30”.
За його словами, російський газопровід – це не тільки проблема України, а й для всієї Європи.

“Зараз найбільший виклик для України – закінчення будівництва та запуск газопроводу” Північний потік – 2 “. Введення його в експлуатацію – це не про економіку, це зброя проти України і , впевнений, зброю проти всієї Європи в майбутньому. Це пряма загроза безпеці для всіх. Потрібно і далі протидіяти реалізації цього проекту і залучати до цієї складної боротьби всіх партнерів – вся Європа повинна об’єднуватися, щоб протистояти цій енергетичній загрозу “, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, в Білому домі раніше заявили, що не можна зупинити “Північний потік – 2”, адже він майже готовий. В Україні очікувано не підтримали таке рішення адміністрації президента США. Зокрема, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що реалізація російського проекту “Північний потік – 2” означатиме поразку американської дипломатії. Новости “Сегодня” розібралися, які компенсації може отримати Україна після запуску СП-2 .