На Чернігівщині місцеві жителі розбили ворожий бензовоз

Благодійний фонд “Повернись живим” заявив, що зловмисники створили фейкову сторінку, щоб обкрадати небайдужих людей, які хочуть переказати кошти на допомогу українській армії.
Про це повідомила прес-служба організації в Facebook.

“Зловмисники створили фейковий сайт “Повернись живим”, щоб обкрадати небайдужих”, – попередили у фонді.

Так виглядає посилання на фейкову сторінку: http://savelife.net.ua/ На щастя, зараз воно вже неактивне.

“Ми просимо вас поширити цю інформацію та користуватися лише офіційними ресурсами фонду”, – попередили в організації.

В організації “Повернися живим” просять переказувати кошти лише за такими посиланнями:

  • https://savelife.in.ua/
  • https://www.comebackalive.in.ua/

Ситуація в Україні 28 лютого

  • П’ятий день вторгнення Росії в Україну почався трохи спокійніше, ніж попередні. У Харкові та Києві чули звуки вибухів, у низці міст звучали сирени, але інформації про обстріл не було. Близько 5-ї ранку ситуація змінилася – стало відомо, що ракета РФ потрапила до житлового будинку в Чернігові. Тим часом президент України продовжує спілкуватися зі світовими лідерами про напад РФ.
  • Цієї ночі окупанти намагалися прорвати оборону Києва, але їхні спроби були марними. Українські військові знищили колони техніки окупанта, ворог зазнав великих втрат особового складу. Російські війська деморалізовані та виснажені.
  • У Пентагоні відповіли на погрози президента РФ про ядерну зброю. На сайті Міноборони США написали, що це був непотрібний крок з боку Путіна, тому що Росія ніколи не зазнавала загрози з сторони НАТО і точно не з боку України.
  • Президент США Джо Байден проведе телефонну розмову з союзниками США, щоб обговорити ситуацію в Україні та їхню скоординовану відповідь. Це будуть треті переговори, які ініціював Байден.