Сам здався. Несподіваний фінал епічної погоні поліції за скутеристом-молодцем в Києві

Співробітникам патрульної поліції Києва вдалося затримати скутериста-лихача, який в березні спритно втік від поліцейських.
Як розповіли нам в патрульної поліції Києва, порушника довго розшукували і тільки 7 травня його вдалося затримати. Точніше, він сам зізнався в скоєному, коли його зупинили патрульні на вулиці Раїси Окіпної в Дніпровському районі.

Порушником виявився молодий чоловік 1998 року народження. Після погоні і резонансу, він боявся навіть виходити на вулицю. Молода людина ховався і боявся бути спійманим.

“За їзду без шолома, хлопцеві зробили зауваження. Він підійшов до патрульних і попросив консультацію. А потім розповів, що це він тікав від поліції на скутері Suzuki і визнає свою провину . на нього складено відповідні адміністративні протоколи, скутер евакуювали на штраф-майданчик. Після цього, порушник навіть виглядав щасливим, оскільки сильно боявся і переживав. Свої дії він пояснив просто: у нього не було ні водійського посвідчення необхідної категорії, ні документів на скутер ” , – розповіли сайту “Сегодня” в патрульної поліції Києва.

З 23-річним порушником провели профілактичну бесіду і відпустили.