СБУ заявила про затримання у Дніпрі самозваного “президента України”

Служба безпеки України заявила про викриття у Дніпрі лідера фейкового “народовладдя”, який оголосив себе “президентом” та сформував тіньовий уряд. Про це повідомляє прес-служба СБУ.
За інформацією спецслужби, у Дніпрі викрито лідера антидержавної організації так званого “народовладдя”, який публічно закликав до повалення конституційного ладу.

У СБУ заявили, що підозрюваний вважає чинні органи державної влади нелегітимними та закликав громадян замінити їх новими, не виключаючи варіант насильницького повалення влади.

За матеріалами слідства, підозрюваний збирав однодумців у лавах “всеукраїнського національного конгресу” і разом з ними формував тіньовий уряд.

“На перших зборах домігся обрання себе так званим “президентом України”. Іншими рішеннями призначені – “глава верховної ради”, “прем’єр-міністр””, керівники силових відомств, а чинні державні органи були визнані “терористичними структурами”, –  говориться у повідомленні Служби безпеки.

За даними СБУ, підозрюваний намагався заручитися підтримкою ветеранів АТО/ООС та чинних військовослужбовців ЗСУ.

Правоохоронці провели обшук за місцем проживання підозрюваного, під час якого виявили та вилучили: печатки та бланки фейкових псевдоутворень; комп’ютери та телефони; розпорядження самопроголошених органів влади та “дипломатичні паспорти”.

Фігуранту повідомили про підозру за статтею про вчинення дій, спрямованих на насильницьку зміну або повалення конституційного ладу або захоплення державної влади.