У Харкові впала частина 4-поверхового будинку. Можлива причина – будівництво по сусідству

Сьогодні, 4 січня, в Харківській області раптово зруйнувалася частина чотириповерхової нежитлової будівлі. Причиною обвалення могло стати будівництво, яке розпочали поряд, написав речник мерії Юрій Сидоренко.
“Постраждалих за словами власника приміщень, на щастя, немає. Попередньо обвал стався через будівлю будівництва, що почалося поряд з обваленою будівлею”, – підкреслив він.

За словами Сидоренка, обвал стався на вулиці Гагаріна, 20. Будинок – приватний, нежитловий, використовувався під офісні приміщення. Раніше це була частина будівель радянського заводу “Авторучка”.

Спікер додав, що мер Харкова Ігор Терехов розпорядився перевірити будівництво по сусідству з аварійною будівлею. Мають намір з’ясувати, “ким, кому, як і чому було видано дозволи на це будівництво”. У мерії підозрюють, що документів немає.

На місці обвалення працюють співробітники Нацполіції та ДСНС. Правоохоронці розпочали досудове розслідування – санкція статті за порушення безпечної експлуатації будівель передбачає до п’яти років позбавлення волі.