“Хотів побути один”. У Києві всю ніч шукали п’ятирічного хлопчика

У Києві всю ніч шукали п’ятирічного хлопчика. Він втік від мами на самокаті на вулиці. По тривозі підняли всю поліцію столиці.
Артем увечері 27 червня катався на самокаті у дворі, а потім зник.

“Мама не змогла його наздогнати, і він загубився. Тобто вона прибігла на перехрестя, а його вже немає. А там три сторони, і не знаєш, з якою шукати . а він спустився в підземний перехід, сховався, а потім пішов “, – розповів дідусь дитини.

Як тільки мати зрозуміла, що сама сина не знайде, подзвонила в поліцію. Всю ніч хлопчика шукали 50 правоохоронців, волонтери та кінологи. Прочісували весь Голосіївський район, де живе сім’я. Знайшли Артема тільки сьогодні близько восьмої ранку за кілька кілометрів від будинку.

“Він з кущів вийшов на нас. Каже, що ще ховався від нас”, – зазначив поліцейський Руслан переметні.

Артем був неподалік музею під відкритим небом у Пирогові. Швидше за все, він провів там всю ніч. Дитину відразу відвезли до лікарів – з ним все хорошо.

Хлопчика привезли на огляд до лікарні.

Сам Артем розповів, що втік навмисно, тому що хотів побути на самоті.

Однак психолог Олена Рихальська пояснює, що таким маленьким дітям не властиво тікати з дому. Для них будинок асоціюється з захистом. Тому експерт припускає – хлопчик міг втекти, бо не відчував себе в безпеці.

“Дуже важливий аспект в тому, що дитину не треба звинувачувати. Не треба говорити, що він зробив щось не так. Потрібно обійняти, притиснути до себе, сказати: “Боже мій, як ми хвилювалися. Як ми тебе любимо. Може, ми щось зробили не так “, – радить Рихальська.

На згадку про щасливу кінці поліцейські подарували Артему машинку. На матір склали адміністративний протокол за поганий догляд за дитиною, їй загрожує штраф до 1700 гривень.