Затримано “злодія в законі”. СБУ підозрює причетність до спецслужб РФ

У Львівській області СБУ затримала “злодія в законі”, який приїхав в Україну для створення організованих злочинних угруповань, повідомляє прес-служба відомства.
Затримано відомого зловмисника, уродженця однієї з країн Південного Кавказу, якого підозрюють у причетності до скоєння особливо тяжких злочинів.

“Перевірюється інформація про підривну діяльність спецслужб РФ через спроби штучного загострення криміногенної обстановки в західних регіонах нашої держави”, – сказано в повідомленні.

За інформацією спецслужби, за систематичні загрози нацбезпеці підозрюваного було включено до списку санкцій РНБО, йому заборонено в’їзд в Україну.

За попередніми даними, він ховався на території Львівської області і намагався впливати на спільників, плануючи створити в регіоні злочинну організацію.

Обвинувачений перетнув кордон і знаходився на території України, використовуючи підроблені документи. Зловмиснику повідомили про підозру за статтею про незаконне перетинання держкордону, йому загрожує до трьох років позбавлення волі.