Ці помилки у приготуванні сирників роблять все: терміново виправляємо улюблену страву

Сирники чудово підходять для будь-якого виду трапези. Часто ми готуємо їх дітям і подаємо зі сметаною, згущеним молоком або варенням.

Але похвалитися ідеальними сирниками можуть небагато, оскільки припускаються помилок у їх приготуванні.

Яких помилок при приготуванні сирників дотримуються всі і як це можна швидко виправити.
Сирники готуються з сиру, яєць, борошна та з додаванням цукру, родзинок та ваніліну. Спочатку потрібно замісити тісто, потім сформувати сирники, а потім обсмажити на сковороді або запекти в духовці.

Помилка 1
При виборі сиру будьте уважні. Для сирників він має бути сухий і розсипчастий. Рідкуватий сир зіпсує ваші сирники. Але є вихід – додайте в них трохи сухої манки та доведіть до потрібної консистенції. Смак від цього не постраждає.

Помилка 2

Після приготування тіста ми намагаємося відразу посмажити сирники. І вони починають втрачати форму на сковороді. Досвідчені кулінари радять потримати тісто для сирників у холодильнику хоча б півгодини, а лише після цього формувати сирники.

Помилка 3

Велика кількість яєць у сирниках дає непотрібну вологу сиру. Щоб сирники не розповзалися, додайте в тісто тільки жовтки тоді вони вийдуть ідеальні. З розрахунку на 200 г сиру беріть два жовтки.

Помилка 4

Не кладіть у сирники багато цукру. Від цього вони починають розпливатися на сковороді та швидко пригоряти. І щоб тісто зробити щільніше, господині додають борошно або манку, а це забиває ваші ласощі.

Помилка 5

Не додавайте в тісто для сирників борошно. Це робить їх гумовими на смак.

Використовуйте лише манку, а борошно залиште для панірування.