Пишний омлет із секретним інгредієнтом: рецепт ідеального сніданку

Омлет – чудова страва для сніданку, з якої корисно розпочинати свій день. Ідеальний омлет має бути не тільки поживним, а й пишним та ніжним. Часто в омлет додають молоко, щоб надати йому об’єму. Однак є ще один інгредієнт, додавання якого точно зробить омлет смачнішим, ніж ви можете собі уявити.

Якщо додати до омлету мінеральну воду, то ви отримаєте зовсім іншу консистенцію, ніж зазвичай. Про молоко можете забути, соду також додавати в омлет не потрібно.
На омлет із 2-3 яєць достатньо додати 1 ст. ложку мінеральної газованої води, перець та сіль за смаком. Готується такий омлет кілька хвилин.

Збиваємо яйця з приправами, додаємо в суміш, що вийшла, одну столову ложку газування і акуратно перемішуємо всі інгредієнти вилкою.

Вливаємо омлет тонким струмком на сковорідку, змащену невеликою кількістю олії. Накриваємо сковорідку кришкою та смажимо на маленькому вогні до готовності.

Базовий омлет у нас готовий. Тепер у нього можна загортати різні начинки до смаку: сир, гриби, авокадо, філе лосося, ковбасу тощо. Омлет з начинкою вийде ситнішим, якщо ви хочете повноцінно поснідати і бути ситими кілька годин.