5 способів відкрити вино без штопорів!

Мало в житті буває ситуацій, коли пробив годину відкривати вино, а штопора під рукою немає. Продовження вечірки, романтична вечеря та й просто сімейні посиденьки – ніколи не знаєш, де доведеться виявляти чудеса спритності.

Продавлюємо пробку всередину
Це найкласичніший «похідний» спосіб, який спадає на думку кожному пляшковому першовідкривачеві. Люди з неабиякою силою в руках якось примудряються робити це пальцем, але для тендітних осіб цей спосіб не підходить. Найкраще скористатися підручними засобами: паличками для суші, блиском для губ, ручкою та навіть тонким підбором! Рухайтеся повільно, обережно і буде вам щастя. Трохи рідини при цьому проллється, тому запасіться серветками.
За допомогою шприца
У кожному будинку знайдеться аптечка, а кожному місті аптека, де є шприци. Берете шприц із максимально товстою голкою і протикаєте пробку наскрізь. Потім, не виймаючи шприц, накачує їм повітря в пляшку. Під впливом тиску бар’єр виходить назовні. Вуаль!

За допомогою вогню
За кілька хвилин можна відкрити пляшку за допомогою вогню запальнички, газової конфорки або полум’я свічки. Щоб не влаштувати пожежу, попередньо зніміть з шийки всі плівки та етикетки. Потім рівномірно прогрівайте основу шийки вогнем. Нагрітий бар’єр прагнутиме вирватися назовні, тому почне виходити з шийки. Краще нагрівати до того, як пробка з’явиться наполовину, і дістати її руками, тому що при переможній бавовні ви ризикуєте побачити частину вінця на підлозі.

За допомогою взуття
Ще один неочевидний спосіб, який, як не дивно, працює. Поставте пляшку в… туфлю (тільки не в взуття на підборах або відкриті шльопанці) так, щоб шийка була звернена до вас. Однією рукою тримайте пляшку, іншою – туфлю. Акуратно ударяйте підошвою туфлі об стіну (тільки не перестарайтеся!) пляшку тримайте строго горизонтально. Взуття амортизує удари, не даючи розбитись пляшці. А після кількох поштовхів пробка почне прагнути назовні. Коли вона вийде наполовину, рухами, що відкручують, дістаньте перешкоду.