Брудні шкарпетки знову стануть білими: забутий, але дуже ефективний спосіб прання

Найпростіший спосіб, який здивує вас своєю ефективністю.

Білі шкарпетки – це незамінний аксесуар у гардеробі кожної людини, яка допомагає своєму “господарю” виглядати стильно і “дорого”, при цьому не витрачавши “всі гроші світу”. Однак є маленька проблемка – білі шкарпетки дуже швидко замазуються і дуже складно відпрання. Але якщо знати один лайфхак, то можна з легкістю відбілити одяг, і навіть шкарпетки, навіть зі старими плямами .
Після появи пральних машинок про цей спосіб практично забули. Однак оскільки брудні білі шкарпетки не завжди “піддаються” пральні, час цей метод згадувати, або ж тільки знайомитися з ним.

Як відбілити брудні шкарпетки

Візьміть каструлю, бажано яка вже не використовується для приготування їжі, і влийте в неї близько літра води та поставте її нагріватись. Потім додайте пару ложок солі та будь-якого прального порошку, і все це ретельно перемішайте.

Після того, як сіль розтане, зніміть розчин з вогню, і покладете в нього брудні шкарпетки. Залишіть їх на півгодини, а потім випрати, бажано вручну, і відправляйте сушитися.

Якщо шкарпетки дуже брудні, то в розчині їх краще потримати довше. Також для посилення ефективності розчину, можна додати трохи більше порошку.