Рушники будуть м’якими та пухнастими, якщо додавати при пранні всього 1 інгредієнт який є на кожній кухні

Розповідаємо, як зробити рушники м’якими після прання.

Часто після прання махрові вироби стають твердими. Щоб повернути рушникам чистоту, свіжість і м’якість , багато господинь використовують для цього дорогі засоби побутової хімії, проте є кілька хитрощів з прання цих виробів, які точно не збанкрутують вас.
Щоб рушники знову стали м’якими та пухнастими, слід знати, як часто та чим прати махрові вироби, а також якою має бути температура та режим у пральній машинці.

Як часто потрібно прати рушники

Якщо банні рушники використовуються щодня, то міняти їх слід 1 раз на 3-5 днів. А ось рушники для рук потрібно міняти ще частіше, наприклад, 1 раз на 3 дні.

Температура та режим

Для звичайного прання достатньо вибрати режим із температурою прання 60 градусів. Для лляних, білих та махрових виробів підійдуть режими з 90-95 градусами. Кольорові рушники з вишивкою рідко стираються за температури вище 40 градусів.

Чим прати махрові рушники

Для білих рушників підходять засоби для інтенсивного прання, а для кольорових – рідкі миючі засоби. Щоб матеріал і надалі залишався м’яким, можна додавати сіль, яка пом’якшує воду та зберігає колір.